SFI
Helista: 655 6100 Saada e-mail: info@sfi.ee Skype us:  
         
 

Küsi pakkumist

Maksude konsultatsioonid

 

Miks SFI

Täpsus, konfidentsiaalsus ja kompetentsus

Suntiger International Inc peakorter on Londonis, kuid meie koostööpartnerid asuvad nii Tallinnas, Riias ja Vilniuses. Pakume Teile võimalust saada offshore firma omanikuks ühe päevaga. Vastavalt Teie vajadustele, oleme abiks maksuvaba firma asutamisel offshore territooriumile või residentse firma asutamisel kliendi poolt soovitud riiki.

Meie firma tegevuse põhiprintsiipideks on:

TÄPSUS

Aastatega on meil välja kujunenud pikaajalised koostöösuhted paljude firmade asutajatega offshore riikides ja teistes maades. Oma alalisteks partneriteks oleme valinud juriidilised firmad, kes on näidanud võimeid garanteerida kiire ja korrektne ettevõtete asutamine ja võimaldada neile paindlikku ja täielikku teenindust mõõduka hinna eest.

KOMPETENTSUS

Anname kliendile alati kogu vajaliku informatsiooni tingimuste ja kohustuste kohta, mida tuleb täita, et omada ettevõtet offshore riigis. Pöörame kliendi tähelepanu võimalikele ohtudele ning anname nõu, kuidas neid vältida. Põhjalikku informatsiooni offshore firmade asutamise kohta võite saada kõikidest meie filiaalidest. Pakume Teile teavet maksustamistingimuste kohta ning abi neis orienteerumisel mitmetes maailma riikides. Saame Teile soovitada parimaid spetsialiste tänu laialdlastele sidemetele juristidega üle kogu maailma.

MITMEKESISUS

Suntiger International pakub firmasid erilaadi äritegevuseks - alates lihtsast Panama firmast kuni keerukamate holding skeemideni. Lisaks firma asutamisele, pakume ka ettevõtte täielikku teenindust offshore maades ning paljudes teistes riikides. Kuigi soovitame eeskätt kasutada minimaalse aruandlusega firmasid, pakume ka spetsialiste, kes on abiks keerukamate aruandluste koostamisel ja auditeerimisel.

KONFIDENTSIAALSUS

Konfidentsiaalsus on meie põhiprintsiip. Küsime kliendilt vaid minimaalset informatsiooni, mida on tarvis firma asutamiseks ja teenuste osutamiseks. Võite meid usaldada, kuna kogu informatsioon Teie firma kohta on absoluutselt kaitstud ning seda kasutatakse vaid vajalike toimingute teostamisel Teile parima võimaliku teenuse pakkumiseks!

 


Võtke meiega ühendust juba täna!

 

Helista telefonil +372 50 54 760 või saada e-kiri info@sfi.ee

 
  Copyright © 2011 SFI - Оффшорные компании WSI World WSI Internetiturundus