SFI
Helista: 655 6100 Saada e-mail: info@sfi.ee Skype us:  
         
 

Küsi pakkumist

Maksude konsultatsioonid

 

Mis on offshore

OFFSHORE FIRMAD

Offshore ettevõtteks nimetatakse firmat, mis on registreeritud kas madala või null maksumääraga piirkonda või riiki. Offshore firmade kasutamine ei ole ebaseaduslik nagu kiputakse arvama, vaid see võib olla Teile abiks maksukulude vähendamisel. Üldiselt leiavad offshore ettevõtted kasutust kaubandus-vahendustegevuses, varahalduses ja laevanduses. Offshore ettevõtteid asutatakse riikides, mis lisaks eelnevale pakuvad konfidentsiaalset vara haldamise võimalust ning paindlikku ja lihtsat äriseadustikku.

Suntiger International on pikaaegse kogemustepagasiga ettevõte. Oleme offshore firmade asutamisel tegevad alates 1992. aastast. Meie eelisteks on pikaajaline koostöö paljude offshore firmade asutajatega erinevates riikides üle maailma ning oskused leida kliendi soovidele seadusega kooskõlas olev lahendus. Offshore firmade asutamine nõuab põhjalikke teadmisi ning tähelepanu, mille juures Suntiger International pakub Teile igakülgset abi.
Riigid ja hinnad siit

Offshore firmad - mugavus ja eelised

Oleme hoolikalt valinud enam kui 10 riiki, kus firmade asutamine on

  1. lihtne
  2. kiire
  3. soodsalt maksustatud
  4. minimaalse või lausa puuduva aruandlusega

Populaarseimad piirkonnad offshore firmade asutamiseks on Briti Neitsisaared, Belize, Panama aga ka näiteks Suurbritannia. Arvestame igakülgselt klientide sooviga säilitada täielik konfidentsiaalsus. Klientidega suhtlemisel eelistame personaalset lähenemist, et tagada vastastikune usaldus ja maksimaalne kasu. Lisaks pakume TASUTA KONSULTATSIOONI parimate võimaluste leidmiseks konkreetsete probleemide lahendamisel.

Offshore firma - registreerimine ühe päevaga

Suntiger International pakub Teile võimalust saada offshore firma omanikuks koguni ühe päevaga. Selliselt on offshore ettevõtte asutamine võimalik Panamasse. Teiste riikide, nagu näiteks Suurbritannia, Lõuna-Aafrika Vabariik, Küpros jt puhul, võtab dokumentide vormistamine aega kuni kaks nädalat.
Küsi pakkumist!

Meiega koostöös on Teie andmed 100% kaitstud ning tagame Teile täieliku turvalisuse asjaajamises. Maksa makse mõistlikult, asuta offshore ettevõte koostöös Suntiger International'iga!


Võta meiega ühendust juba täna!

Helista telefonil +372 50 54 760 või saada e-kiri info@sfi.ee

 
  Copyright © 2011 SFI - Оффшорные компании WSI World WSI Internetiturundus